27 лип. 2023

Практикум для дітей (матеріали UNICEF)

Як в умовах нестабільності повернути силу, стійкість та опору? Брошюра "Твоя сила"
26 лип. 2023

Про інформаційні матеріали учасникам освітнього процесу

Український інститут національної пам'яті розробив тематичні інформаційні матеріали, які розкривають тяглість і спадкоємність державотворчих традицій України від Русі до сьогодення
25 лип. 2023

Онлайн-вправи від практичного психолога

«Сімейний барометр»: психологічна вправа
24 лип. 2023

Тиждень безпеки в закладі дошкільної освіти

Безпека дітей в літній період
21 лип. 2023

"Про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів "Код Нації" до 32-ї річниці Незалежності України"

Підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей у сучасному українському суспільстві; популяризація україномовного контенту, української культури та народних звичаїв, зокрема пошуку сучасного “Коду Нації” крізь призму автентичної культури, історії та традицій.
20 лип. 2023

Всесвітній день шахів

Шановні шахісти! Прийміть щирі вітання з міжнародним професійним святом, що об’єднує як любителів шахів, так і спортсменів, які досягли значних успіхів у цій грі.
19 лип. 2023

Літній відпочинок наших вихованців

Літо - пора пригод, відпочинку, натхнення, насолоди та приємних спогадів!
18 лип. 2023

Патрульна поліція нагадує харків'янам

Про небезпеку для дітей відкритих вікон
17 лип. 2023