Організація харчування

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 №786  "Про внесення змін до норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоролення та відпочинку"

Постанова Кабінету Міністрів України  від 24.03.2021 № 305  «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку ».

Нормативно - правові документи з питань організації харчування дітей

1.   Закон України «Про дошкільну освіту»

2.   Закон України «Про дитяче харчування»

3.   Закон України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини»  (зі змінами)