Організація харчування

Нормативно - правові документи з питань організації харчування дітей

1.         Закон України «Про дошкільну освіту»

2.      Закон України «Про дитяче харчування»

3.      Закон України «Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини»  (зі змінами)

4.      Постанова КМУ «Про затвердження Положення  про дошкільний навчальний заклад»  (редакція від 14.08.2015)

5.      Постанова КМУ «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них навчальних закладів» (редакція від 21.01.2016)

6.     Постанова КМУ «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (редакція від 23.03.2016)

7.   Постанова КМУ «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

8.     Наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах»

9.    Наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних закладах» (редакція від 31.05.2016)

10.   Наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

11.    Наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров'я України «Щодо невідкладних заходів харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів»

12.   Лист Міністерства освіти і науки України «Про здійснення контролю за організацією харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

13.    Пам'ятка вивчення управлінської діяльності з питань організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах