Консультація для батьків в умовах воєнного стану

16 черв. 2022
ЯК МАЛЮВАННЯ ВПЛИВАЄ НА ДИТИНУ

Як малювання впливає на дитину

Малювання розвиває дрібну моторику, а це – стимуляція ділянок мозку, відповідальних за мислення, мовлення, зорову та рухову пам'ять, координацію.

• У дитини розвивається уява та креативний підхід у діяльності.
  • Малюнок - це результат роботи, яка вчить цілепокладанню і формує орієнтацію на результативну діяльність.
  • Через малюнок дитина самовиражається, проектує на папір свій психологічний стан.
  • Малювання заспокоює і є особливо корисним для дітей, схильних до капризів, депресій та неврозів.
  • Через малювання діти вчаться творчо осмислювати навколишній світ і розуміти, що кожна людина має власне сприйняття реальності, по-своєму бачить предмети та явища.
  • Розглядаючи картини, підбираючи палітру, доводячи роботу до досконалості, дитина вчиться розрізняти нюанси, бачити загальне та приватне, порівнювати та узагальнювати.

!!!!!!І пам’ятайте! Малювання має приносити дитині задоволення, і не обов’язково сягати майстерності художника.