Корисна інформація для батьків вихованців з безпеки життєдяльності

7 лип. 2022
Як зробити прогулянки з дітьми безпечними

Як зробити прогулянки з дітьми безпечними та захистити їх від вибухонебезпечних предметів?
Якщо у вашому місті нещодавно вели бойові дії чи територія, де ви живете, перебуває під обстрілами, вам потрібно бути дуже уважними та обережними під час прогулянок:
-  Не відвідуйте парки, ліси та пляжі, якщо ваша місцева влада забороняє це робити.
- Уважно огляньте дитячий майданчик перш ніж гуляти там, не тільки під ногами, але й на рівні кущів та гілок дерев.
- Не дозволяйте дітям наближатись та піднімати незнайомі та покинуті речі, як-от іграшки, книжки, пакунки, сумки і тп. Вони можуть бути замінованими. Дивіться відео про безпечні прогулянки, поширюйте його та бережіть своїх рідних!