Онлайн-комунікація з дошкільнятами в умовах воєнного стану

20 черв. 2022
ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

ШАНОВНІ БАТЬКИ! ПРОПОНУЄМО ВАМ ДВІ ГРИ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ПРОВЕСТИ З ДИТИНОЮ. БАЖАЄМО ВМ УСПІХІВ ТА БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ.

Домашній квест

Квест-кімнати це можливість потрапити в незвичайні умови, розгадати загадки, пройти випробування, розкрити таємниці і виграти приз. Зіграйте в полювання за скарбом вдома!

Сховайте предмети в квартирі, розмістіть підказки, нескладні ребуси — домашнє дозвілля перетвориться в відмінну пригоду, справжнє задоволення для всього сімейства.

Частиною завдання може бути пазл, нескладна головоломка, міні-кросворд.

Холодно-гаряче

Грати можна в кімнаті. Один з учасників виходить за двері, а решта дітей ховають який-небудь предмет і звуть того хто виходив. Його завдання — знайти цей предмет, а решта гравців повинні підказувати йому де знаходиться цей предмет словами — «Холодно», «Гаряче», «Тепло», «Дуже гаряче». Як тільки гравець наближається до предмета — треба говорити — «Тепліше», віддаляється — «Холодніше».

В цій грі можна мінятися ролями, шукати захований предмет можуть як діти так і дорослі (в цьому випадку предмет ховає дитина).