ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

7 черв. 2022
Зменшення негативних наслідків від психотравмуючих подій

Поради для батьків дітей  для зменшення негативних наслідків від психотравмуючих подій:

·        Намагайтеся підтримувати чи відновити звичний режим дня, наприклад, приготування їжі, школьне навчання, робота по дому тощо. Ваші діти повинні брати активну участь у повсякденних справах.

·        Не намагайтеся вносити якісь зміни, наприклад, запроваджувати нові правила поведінки чи стандарти. Залиште це на майбутнє.

·        Вправи та інші види фізичної діяльності покращать ваше самопочуття.

·        Переконайтеся, що ваші діти повноцінно відпочивають та сплять.

·        Сприяйте активному залученню дітей до різних вправ та занять (наприклад, малювання), радьте їм гратися з іншими дітьми.

·        Намагайтеся підтримувати контакти з іншими родичами та друзями. Це заспокоїть і втішить не тільки вас, але й вашу дитину.

·        Багато дітей потребує більше фізичного контакту, наприклад, обіймів та пестощів.

·        Не залишайте дитину на самоті або з малознайомими людьми.