До Дня захисту дітей

31 трав. 2022
Тема: Я ЛЮБЛЮ СВОЮ КРАЇНУ - УКРАЇНУ

Вже більше  трьох місяців триває війна. Діти нашого закладу роз’їхалися. Вони дуже скучили за однолітками своєї групи та вихователями.  Наші педагоги постійно з ними на зв’язку,  і кожного дня чекають на їхні привітання, вони цікавляться «Чи в безпеці діти?», «Чи все в них гаразд?», «Що цікавого бачили?»…
Дуже приємно отримувати відео та фото ролики від дітей, де вони щасливі, посміхаються, а це означає що вони в безпеці. До Дня захисту дітей, який святкує кожного року заклад, постійно проводились   для вихованців ігрові та розважальні заходи. Але війна перекроїла наше з ними спілкування і в цьому році це свято має інший формат зв’язку.  І темою звичайно є «Я люблю свою країну – Україну».
Вітаємо всіх наших вихованців з прийдешнім святом  Днем захисту дітей  та бажаємо всім дітям щасливих моментів та безпечного Мирного неба.
Шановні батьки наших вихованців! Ми дуже вдячні Вам за організацію зворотного зв’язку з нашими вихованцями. Бережіть себе та своїх близьких. Віримо у Перемогу і дуже чекаємо  Вас усіх до дому.