Майстер-клас від практичного психолога закладу дошкільної освіти Кисельової Н.М.

22 лют. 2024
Для спеціалістів психологічної служби Київського району на тему "Соціально - емоційне навчання дітей з використанням програми "Peppy Pals " Веселі друзі"

З квітня 2023 року в українському дошкіллі в рамках проєкту «Сприяння освіті» впроваджується шведська програма соціально-емоційного розвитку «Веселі друзі». Практичним психологом закладу дошкільної освіти Кисельовою Н.М. проведено майстер- клас для спеціалістів психологічної служби Київського району за темою «Соціально - емоційне навчання дітей з використанням програми "Peppy Pals " Веселі друзі». Спеціалістів було детально ознайомлено  з програмою, яка допоможе педагогам, батькам, і насамперед дітям краще розуміти власні емоції, розпізнавати їх та керувати ними, що сприятиме налагоджуванню соціальної  взаємодії дітей та  дорослих.
Концепція «Веселі друзі» ґрунтується на наукових дослідженнях, емпіричних і теоретичних знаннях соціального та емоційного інтелекту. Зміст концепції базується на методах незалежної дослідницької організації CASEL – Асоціація співпраці задля соціально-емоційного розвитку (англ. Collaborative Association for Social and Emotional Learning), а також на роботах психологині у сфері емоційного інтелекту Боділ Веннберг.