Методичні заходи для педагогів

23 лист. 2023
Практикум за темою: «Створення ресурсів соціально-емоційного розвитку і навчання дітей дошкільного віку»

З метою реалізації завдань  річного плану та планування заходів для педагогів на 2023/2024 навчальний рік,  вихователем-методистом закладу дошкільної освіти буде організовано та проведено практикум для педагогів за темою: «Створення ресурсів соціально-емоційного розвитку і навчання дітей дошкільного віку». Практикум відбудеться 24 листопада 2023 року на платформі Google Meet за посиланнямhttps://meet.google.com/ubc-iqmh-bzz

План проведення практикуму:

1. Інструмент  для  розвитку  навичок у дітей дошкільного віку – теоретична частина.

2.  Підтримка соціально-емоційного розвитку і благополуччя дітей дошкільного віку – поради та рекомендації педагогам.

3.  Практична частина – ознайомлення із  ресурсами для дошкільнят на формування соціально-емоційного розвитку.

4. Ознайомлення з методикою формування соціально-емоційного розвитку дітей: «Створення соціальних історій».

Мета практикуму:

• Ознайомлення із інструментарієм для розвитку навичок у дітей дошкільного віку;
  • Надання порад та рекомендацій щодо формування соціально-емоційного розвитку дошкільнят;
  • Ознайомлення із створенням ресурсів для дошкільників соціально-емоційного напряму роботи.