Розпочинаємо Тиждень дорожнього руху!

13 лист. 2023
З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної онлайн-роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму

В рамках проведення Тижня дорожнього руху в закладі дошкільної освіти та з метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди безпечної поведінки на дорозі, здійснення профілактичної онлайн-роботи щодо попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму творчою групою педагогів створено онлайн-активність для дошкільнят «ТИЖДЕНЬ ДОРОЖНОГО РУХУ» за темами:

• «Дорожні знаки»;
  • «Ми пішоходи та пасажири»;
  • «Безпечна поведінка на дорозі»;
  • «Екстремальні ситуації»;
  • «Мій друг – світлофор».

Дотримуйтесь правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі!