Консультативна допомога батькам від практичного психолога

10 лист. 2023
Малювання допомагає повернути спокій та рівновагу

Зараз всі дорослі, а особливо наші діти переживають важкі потрясіння. Але треба десь брати ресурси для заспокоєння.  Кожен з нас ставить перед собою питання: «Чи існують засоби, щоб   повернути спокій та рівновагу? Наскільки це зараз можливо?».

Один із них – малювання. Загалом психологічний вплив різних видів творчості є настільки яскраво вираженим, що одержує все більше поширення у якості терапії. Незалежно від віку людини, творчість заспокоює, знімає стрес та допомагає відволікатись від жахів, які ми, на жаль, зараз змушені бачити щодня.

Творчість допоможе подолати стрес:

1. Простий олівець відкриє почуття: малювання простим олівцем або ручкою — сприяє концентрації та дозволяє проявити почуття;

2. Фарби подарують відчуття свободи: малювання кольоровими олівцями або фарбами — допомагає  з’явитися відчуттю свободи, адже діти можуть експериментувати з кольорами та винаходити нові.

У кожного з нас є секрети для відновлення власної продуктивності. Діліться ними зі своїми близькими, друзями, з нами. Маємо бути сильними зараз!