Вітаємо всіх, хто живе життям нашого дитячого садочка «Паросток»

24 вер. 2023
З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Бажаємо колегам, хто знаходиться зараз далеко, повернутися в рідне місто та продовжили дарувати малечі тепло і турботу. Бажаємо сміливих і успішних ідей в роботі, ясних і радісних днів у житті та тільки світлих і теплих почуттів на серце.
Нашим маленьким «чомусикам» бажаємо мирного неба та щасливого, мирного дитинства. Їх батькам бажаємо, щоб діти дарували тільки позитивні емоції, які спроможні зарядити енергією.
ВСІМ учасникам нашої спільноти бажаємо, щоб кожна хвилина дарувала вам щастя і задоволення для душі!
Чекаємо на Перемогу, чекаємо на діточок! Нехай скоріше залунає в стінах нашого «Паростка» довгоочікуваний дитячий сміх!
Дитячий сміх, як сніг
Фальш не живе в дитячих посмішках
Без міркувань дзвенить і без давань для всіх
Дитячий сміх – це сонечко в очах