Метрошкола - надійно та безпечно!

7 вер. 2023
Розпочався новий навчальний рік. У нашому місті Харкові організовано роботу Метрошколи.

На станціях КП "Харківський метрополітен" "Університет" та "Академіка Павлова" розпочалися навчальні заняття у дві зміни для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Київського району.
Практичний психолог нашого закладу дошкільної освіти Кисельова Наталія Миколаївна долучилася до роботи в Метрокласах на станції «Академіка Павлова». Вона здійснює психологогічний супровід учасників освітнього процесу та, у разі потреби, надає необхідну психологічну допомогу. Також розробляє, добирає матеріали відповідно до віку дітей, для проведення «психологічних хвилинок». Організовує та проводить ігри та вправи для розвитку дружньої взаємодії дітей, згуртування колективу, створення позитивної атмосфери в класі у вільний від уроків час.