Путівник-порадник для педагогів та батьків від Lego Faundation

8 трав. 2024
Програма "Веселі друзі" - соціально-емоційний розвиток і навчання

Мета програми «Веселі Друзі» — допомогти педагогам, батькам і насамперед дітям краще розуміти власні емоції, розпізнавати їх та керувати ними, що допомагатиме налагоджувати соціальну взаємодію одне з одним і дорослими.
Сучасні діти живуть у світі, який постійно змінюється, і традиційних академічних навичок вже не достатньо. Нам варто вийти за межі вивчення алфавіту та цифр, а також усвідомити, що розвиток емоційної та соціальної сфер так само важливий, як і когнітивної.
Розвиток й удосконалення таких умінь і навичок, як-от: розв’язання проблемних ситуацій, креативність, критичне мислення, відповідальність, впевненість у своїх силах, самоорганізація, самоконтроль, спілкування одне з одним і дорослими, співпраця з іншими є важливою основою для майбутнього успіху дитини. Розвиток цих навичок та багатьох інших відбувається під час соціально-емоційного розвитку і навчання.