Формування національно-патріотичного виховання дошкільників

9 лют. 2024
Тема онлайн-взаємодії: Українські народні страви

Продовжуємо роботу щодо формування у дошкільнят патріотичного виховання. Надаємо посилання на онлайн-взаємодію для дошкільнят з темою "Укранські народні страви". Мета онлайн заняття: розширити і поглибити знання дітей про звичаї та обряди українського народу, ознайомити дітей зі стравами української національної кухні, з традиціями та технологіями їх приготування, розвивати пізнавальну активність, мислення, пам’ять, уважність, зв’язне мовлення, формувати у дітей естетичне ставлення до навколишнього побуту, викликати інтерес до української кухні, виховувати любов до народних традицій, шанобливе ставлення до праці.