Правила безпеки для дітей на території війни

13 січ. 2023
Відео-версія інструкції з безпеки для дітей

Відео версія правил безпеки для дітей на території війни.
"Правила безпеки дітей під час війни" 1 серія "Міни і вибухи"  - У першій серії Боб розповість про те, що не можна чіпати під час війни, щоб не підірватись на міні і як не потрапити у небезпечну ситуацію.

"Правила безпеки дітей під час війни" 2 серія "Обвали та укриття" - У другій серії Боб розповість про те, що може бути укриттям у разі повітряної тривоги, де не можна ховатись і що робити, якщо є загроза обвалу стелі та стін.

"Правила безпеки дітей під час війни" 3 серія "Головні правила" - У третій та фінальній серії Боб розповість про головні правила безпеки для дітей, що покласти у тривожний рюкзак та куди не ходити дітям під час війни.

Публікуємо відео-версію інструкції з безпеки для дітей  і запрошуємо всіх подивитися відео з дітьми, а також поширити серед тих, кому воно може бути корисною. Миру, свободи та безпеки!
Версія для друку та смартфонів за посиланням