Проведено майстер-клас для педагогів на базі закладу дошкільної освіти

13 січ. 2023
"Формування патріотичного виховання дошкільників засобами впровадження інновацій"

12 січня 2023 року вихователем-методистом закладу дошкільної освіти Очкур Вікторією Володимирівною  було організовано та проведено майстер-клас на тему «Формування патріотичного виховання дошкільників  засобами  впровадження інновацій» з метою підвищення рівня педагогічної діяльності вихователя  з питання формування патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення, ознайомлення із нововведеннями в дистанційній освіті та поширення досвіду роботи серед педагогічного колективу.

Вихователь-методист поширила досвід роботи із: складання інтерактивних карток для дітей та сворення дидактичних ігор в програмі Power Point.

Сьогодні вже немає сумніву, що дітей необхідно залучати до світу інформаційної культури, починаючи з дошкільного віку. Багато дошкільників володіють комп’ютером, у них формується новий тип сприйняття інформації. Комп’ютер уже доступний розумінню дитині п’ятирічного віку. Впровадження в навчальний процес нових інформаційних технологій поряд з іншими засобами сприяє збагаченню уявлень дітей про оточуюче середовище, підвищує мотивацію до пізнання.

Матеріали майстер-класу можна переглянути за посиланням.