Поради психолога для батьків

6 січ. 2023
Дошкільники в безпечному інтернеті

Чому важливо говорити про Інтернет безпеку у контексті розвитку дитини дошкільного  віку?

Діти дошкільного віку вже вправно вміють користуватись гаджетами, переглядають відео чи мультфільми в Інтернеті. Але є великий ризик випадково потрапити на шкідливий контент. Діти цього віку, помітивши інформацію, яка їх чимось зацікавила, можуть її повторювати, нерозуміючи сенс. Це стосується і відео на YouTube чи реклами на телебаченні.

Щоб забезпечити захист дитини в мережі, треба розуміти її вікові особливості, що впливають на поведінку у віртуальному світі.

Чим молодшою є дитина, тим більше уваги слід приділяти спільному використанню Інтернету. З підвищенням рівня самоконтролю дитини поступово знижується потреба в батьківському контролі.

Більш детально із консультацією практичного психолога можна можна ознайомитись за посиланням