Реалізація заходів до Тижня безпеки

5 січ. 2024
Правила мінної безпеки для дошкільнят

Важливі знання, що рятують життя: активно навчаємо маленьких українців мінній безпеці!

• Українські рятувальники стали прототипами коміксу «Суперкоманда проти мін». У команді супергероїв Зв’язківець, Провідник, Гостре око та леді Антипанік. Ніби герої Марвелу вони розповідають дітям про небезпеки та вчать їх уникати.
  • Набір з мінної безпеки - спільна розробка рятувальників ДСНС, Дитячого фонду ООН UNICEF Ukraine, Національна поліція України. У ньому є цікаві дитячі книжки, одна з яких із завданнями від песика Патрона, а також наліпки та зошити. На обкладинці, замість традиційної таблички множення, надрукована пам'ятка про місця, де можуть бути вибухонебезпечні предмети та як вони виглядають.

Розповісти дітям правила мінної безпеки в режимі онлайн допоможе ресурс з пригодами команди супергероїв: https://inforce.team/ua/