ДСНС України інформує

5 січ. 2023
Програма "Дивись під ноги!"

Українські діти, на жаль, уже багато знають про війну. Та найголовніше, що вони мають знати в цих умовах, — це правила безпечної поведінки. Адже ворог не цурається мінувати іграшки, книжки, дитячі майданчики тощо.
Медіа ШоТам? підготувало пізнавальне відео для маленьких українців, яке просто й доступно розповідає про те, як слід поводитись при поверненні додому на звільнену територію.
Якщо ви або ваші знайомі плануєте поїздку в деокуповане місто чи село разом із дітьми — обов’язково покажіть їм цей ролик. Всього три хвилини корисної й неабияк важливої інформації навчать дитину обережності та уважності. А ще — зможуть вберегти здоров’я і життя всій родині.
Ролик створений у межах програми «Дивись під ноги!», що впроваджується Фонд Східна Європа у партнерстві з ДСНС України коштом DanChurchAid.