Всеукраїнський Тиждень права

5 груд. 2022
Важливість правової освіти українців

В Україні, починаючи з 2008 року тиждень, який містить у собі 10 грудня – День прав людини, офіційно вважається тижнем права. Саме у цей день Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято у 1948 році Загальну декларацію прав людини. Метою свята є підвищення рівня освіченості громадян у своїх правах та виховання поважного ставлення до прав інших громадян.

В закладі дошкільної освіти заплановано проведення Тижня права з 05.12.2022 по 11.12.2022 року. В рамках проведення тематичного тижня педагогами було підготовлено добірку інформаційно-просвітницьких матеріалів з правового виховання дітей дошкільного віку.

Матеріали упродовж Тижня будуть поповнюватись, тож слідкуємо за новинами на офіційному сайті закладу.

Переглянути добірку першого дня Тижня права можна за посиланнями:

Конвенція ООН про права дітей

Поради батькам "Кожна дитина має право"

Відповідальність за невиконання батьківських обов"язків