Поради психолога для батьків

2 груд. 2022
Як підтримати себе та дитину під час війни

Що робити дорослим, щоб заспокоїти та підтримати дитину під час війни
Діти дуже гостро переживають усі кризові ситуації. Їм складно під час війни, тому що вони уже розуміють, що відбувається, але не мають достатнього життєвого досвіду, щоб екологічно боротися зі своїми емоціями.
Тому дорослі зараз повинні стати надійною опорою. Якщо хочете дізнатись, як допомогти дитині адаптуватись до кризових умов реєструйтесь на серію безкоштовних вебінарів «Як підтримати себе та дитину під час війни. Поради психолога»
За 3 дні дізнаєтесь:
1️⃣ день — Тривожність, апатія, страх: Як допомогти дитині відновити емоційний стан
▫️ Вплив війни на дитячу психіку
▫️ Страх невизначеності, відчуття провини, тривога
▫️ Як війна змінила дітей і як вплине на психіку та поведінку у майбутньому
2️⃣ день — Перші ознаки депресії у дитини: Як вчасно її попередити
▫️ Апатія чи лінь — коли дитина «нічого не хоче»
▫️ Чому важливо не пропустити депресію у дитини
▫️ Як допомогти дітям подолати тривогу
▫️ 10 порад для батьків, як підтримати дитину в стані стресу
3️⃣ день — Як допомогти дитині адаптуватись до життя в нових умовах
▫️ Основні помилки батьків під час адаптації дітей до нових умов і як їх уникнути
▫️ Як визначити межу, де гаджети допомагають, а де шкодять дитині
▫️ Як зберегти здорові стосунки в родині
Спікер: Маріанна Новаковська
В результаті дізнаєтесь, на що звертати увагу, якщо дитина потребує психологічної підтримки. Зрозумієте, як допомогти дитині пристосуватись до умов війни та як має поводити себе дорослий, щоб зберегти і свій психологічний стан також.

Посилання для реєстрації.