Інформація для мешканців району

1 груд. 2022
Робота пунктів видачі їжі

Гарячу їжу починають видавати з першого грудня.

Їжу зможуть отримати усі бажаючі щодня з 11:00 до 14:00. Про це повідомили у Харківській міській раді. Для цього потрібно прийти на один із пукнтів видачі. Вони організовані у кожному районі Харкова в тих самих школах, які працюють у режимі "Пунктів незламності". До пунктів треба приходити зі своїм посудом.

Київський район

- школа №4 (вул. Лермонтовська, 15/17);

- школа №37 (вул. Академіка Проскури, 3-а);

- школа №100 (вул. Лісопаркова, 111);

- школа №107 (вул. Барабашова, 38-б);

- школа №172 (вул. Метробудівників, 17);

Нагадаємо, з 28 листопада харківські школи почали приймати людей як "Пункти незламності". У 59 освітніх закладах міста можна погрітися, взяти гарячої води, підазрядити телефон і під'єднатися до мережі Інтернет. У кожному такому пункті  є буржуйка, генератор, вода, місця для перепочинку. Повний перелік працюючих "незламних" шкіл тут.