Проведення методичної роботи з педагогами

28 жовт. 2022
Семінар для педагогів закладу "Інноваційні трансформації освітнього процесу під час організації безпеки життєдіяльності дошкільників"

27 жовтня 2022 року відбулася зустріч педагогів онлайн на платформі Google Meet. Вихователем-методистом Очкур Вікторією Володимирівною  було проведено семінар для педагогів закладу дошкільної освіти на тему: "Інноваційні трансформації освітнього процесу під час організації безпеки життєдіяльності дошкільників" з метою підвищення рівня самоосвіти з питання осучаснення освітнього середовища та інноваційної трансформації освітнього простору, опрацювання шляхів організації та проведення роботи з безпеки життєдіяльності дошкільників в умовах воєнного стану в очному та дистанційному режимі роботи, навчання педагогів створювати активності для дітей до Тижнів безпеки засобами інтернет-ресурсів та інтерактивних технологій.

Педагоги закладу отримали практичне завдання: підготувати відео- та аудіо матеріали для поповнення віртуальної бібліотеки сайту з питання безпеки життєдіяльності дошкільнят, підготувати інформаційно-роз"яснювальні матеріали  за темою "Обережно! Небезпека!" для проведення роботи з батьками та дітьми, організувати участь дошкільнят в конкурсі малюнку "Моя безпечна поведінка", який буде проведено з 31.10.2022 по 04.11.2022.

Звіт про проведення семінару з педагогами від 27.10.22 року можна переглянути за посиланням.