Навчання дітей (поради для батьків)

17 жовт. 2022
Дітям про вибухонебезпечні предмети

Продовжуємо навчати дітей розпізнавати вибухонебезпечні предмети!
- Виберіть час, коли дитина не зайнята.
- Скажіть, що зараз ви вивчаєте щось нове і дуже важливе, і попросіть допомогти вам запам’ятати цю інформацію.
- На картинці - протипіхотна осколкова міна направленої дії. Покажіть це зображення дитині й запитайте, чи знає дитина, що це і на що воно схоже?
- Послухайте варіанти та поясніть, що це «міна», вона дуже небезпечна. Хоча схожа на безпечні предмети — музичну колонку, старий телевізор на ніжках, радіоприймач, маленьку сумочку, гаманець.
- Розкажіть, що ця міна розміром з книжку, зеленого кольору. Вона може бути на землі чи деревах, чи навіть парканах. Наголосіть — підходити до такої міни й тим паче чіпати не можна в жодному разі. Потрібно обережно відійти назад та повідомити дорослих.