Онлайн-взаємодія з дошкільнятами

13 жовт. 2022
"Гарбуз веселий карапуз"

Вітаємо, шановні колеги!
Команда The LEGO Foundation з радістю продовжує ділитися з нами ідеями ігрових онлайн-зустрічей. Сподіваємось, що запропоновані ідеї надихають вас та є корисними під час взаємодії з дітьми.
Ігрову онлайн-взаємодію «Гарбуз веселий карапуз» ви зможете знайти за покликанням:
Ми пропонуємо вам орієнтир для проведення ігрової взаємодії, який може бути використаний під час онлайн-комунікації з дітьми і батьками. Усі запропоновані вправи ви можете адаптувати, розширити, поглибити на власний розсуд.
Дякуємо, що реалізовуєте ідеї ігрових онлайн-зустрічей навіть у офлайн-форматі! Продовжуймо разом! Діліться своїми враженнями та світлинами у спільноті.
Тож, створюймо гарний осінній настрій разом!