Конкурс дитячих творчих робіт

6 жовт. 2022
"Листівка захиснику України" з 07.10.2022 по 18.10.2022

Шановні батьки наших вихованців. з 07.10.по 18.10.2022 року в районі буде проведено конкурс творчих робіт "Листівка захиснику України. Районний Конкурс творчих робіт  проводиться з метою організації патріотичного виховання дітей  дошкільного віку, розвитку морально-етичних якостей дітей,  сприяння їх самореалізації  та  творчого розвитку.

Конкурс проводиться за номінаціями:

«Листівка, що надихає»;

«Мирне майбутнє Харкова»;

«З Україною у серці».

Загальне керівництво та координацію проведення Конкурсу здійснює Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

Конкурс спрямований на формування громадянської свідомості дошкільників, естетичне виховання дітей, виявлення та підтримку активних, талановитих дітей.

У Конкурсі  беруть участь  вихованці (4-6 років)  закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності.

Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матері­алами: олівцями, крейдою, фарбами, пастеллю, фломастерами, тощо.

Фото творчих робіт буде розміщено на інтерактивній дошці Padlet за посиланням: https://padlet.com/ruo4/r4nqihe9xrvg53hz.

Переможців конкурсу буде нагороджено дипломами І-ІІІ ступенів Управління освіти адміністрації Київського району. Журі оцінює подані роботи за такими критеріями:

• Самостійність виконання;
  • Багатство творчих прийомів;
  • Якість оформлення;
  • Композиційна досконалість;
  • Оригінальність.

Допоможемо дітям прийняти участь у конкурсі! Чекаємо на творчі роботи дітей.