З днем народження, дитячий садок

5 жовт. 2022
До ювілею закладу дошкільної освіти - 45 років

Шановні учасники освітнього процесу! Вітаємо Всіх зі святом, яке відзначає наш дитячий садок. 45 років тому 03 жовтня 1977 року заклад відкрив свої двері для малят і почалась робота. Всі ці роки ми працювали і продовжуємо працювати для дітей. Коли ми бачимо зацікавлені їх очі, які слухають кожне наше слово, ловлять наш погляд та жести ми бачимо як вони готові вмістити в себе увесь світ. Ми розуміємо, що потрібні своїм дітям і тому завжди підтримуємо їх своєю любов"ю та віддаємо їм частинку свого серця. Висловлюємо подяку та велику пошану всім працівникам цього закладу: минулому, теперішньому, майбутньому... Чекаємо на Перемогу, щоб бачити наших дітей, їх помішки і радісні обличчя. З повагою, адміністрація закладу дошкільної освіти.