Челендж " Є професія у світі - серце віддавати дітям"

22 вер. 2022
Участь вихователя: Ревякіної Тетяни Олексіївни

Челендж "Є професія у світі - серце віддавати дітям!"

Педагоги комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №373 «Паросток» Харківської міської ради» Київського району приєднуються до освітянського марафону.

Вихователь групи №10 «Бджілка»:

Ревякіна Тетяна Олексіївна–активно проявляє  інтерес до роботи з дітьми. Вміє встановлювати з ними контакт, знаходити правильний тон у спілкуванні. Забезпечує нормативні рівні і стандарти виховання та навчання дітей дошкільного віку. Постійно працює над удосконаленням пізнавально-розвивального середовища в групі, структурними елементами якого є  інтерактивно-розвивальні та дидактичні ігри для дітей та інтерактивні зони які можуть трансформуватися під час освітньої роботи з дітьми.

#Харківськіосвітяникращі

#Харківськівихователікращі

Естафету передає  вихователю  Пляці Наталії Михайлівни (КЗ ДНЗ №373 «Паросток»)

Департамент освіти Харківської міської ради