Вітання з 1 вересня - Днем знань

1 вер. 2022
Вітає своїх вихованців вихователь молодшої дошкільної групи №7 "Метелики" Наталя Георгіївна Жовта

Наталя Георгіївна випустила у минулому навчальному році групу дошкільнят. В цьому 2022/2023 навчальному році набрала групу із малюків молодшого дошкільного віку. Але заклад дошкільної освіти працює в дистанційному форматі  тому вихователь створила чат групи, познайомилась зі всіма дітлахами та отримала зворотній зв"язок від батьків. Cьогодні 1 вересня - День знань і Наталя Георгіївна вітає всіх своїх вихованців та їх батьків з цим святом і дуже чекає на  очну зустріч з дітьми.

Вітання з Днем знань дітей групи №7 від вихователя Жовтої Наталі Георгіївни.

Чекаємо всіх дітей  у закладі дошкільної освіти. Бережіть себе та своїх близьких. Все буде Україна!