Повчальний мультсеріал від Державної служби з надзвичайних ситуацій

31 серп. 2022
Пес Патрон розповість про мінну безпеку

1 червня Державна служба з надзвичайних ситуацій презентувала повчальний мультсеріал, головним героєм якого є знаменитий пес-піротехнік Патрон. Він розповідає дітям правила мінної безпеки.

Мультсеріал присвячений чотирилапим помічникам — символам Служби порятунку, які щодня роблять свій внесок у перемогу, шукаючи вибухонебезпечні «подарунки» окупантів.

З 1 вересня серіал покажуть молодшим школярам, щоб застерегти від небезпеки та навчити правильно поводитися в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Мультсеріал допомагала створювати Інна Большакова, методистка та дитяча психологиня ГС «Освіторія».

Переглянути мультфільм можна тут.