ДО УВАГИ ШАНОВНИХ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!

26 серп. 2022
ЗАСІДАННЯ НАСТАНОВЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ЗАКЛАДУ (ОНЛАЙН)

Шановні педагоги!

31.08.2022 року о 14.00 відбудеться засідання педагогічної ради закладу (настановче) на платформі Google Meet за посиланням: https://meet.google.com/biy-fhaf-zth

Порядок денний:

1. Про виконання рішень попередніх засідань педагогічних рад

2. Про аналіз роботи закладу за 2021/2022 навчальний рік та роботу закладу дошкльної освіти, діяльність в умовах воєнного часу у 2022/2023 навчальному році

3. Про організацію харчування закладу дошкільної освіти

4. Про педагогічне навантаження педагогічних працівників та методичну роботу на 2022/2023 навчальний рік

5.Про перелік програм, планування та  режиму освітньої роботи  у закладі дошкільної освіти

6. Про створення безпечних умов перебування дітей у закладі дошкільної освіти під час воєнного стану та проведення роботи з  організації  формування  безпечної  поведінки та попередження дитячого травматизму під час освітнього процесу.

7. Про затвердження плану атестації та проходження курсової перепідготовки у 2022/2023 навчальному році.

8. Організація роботи з батьками й налагодження тісної комунікації між усіма учасниками освітнього процесу та формуванню соціально-громадянської компетентності дітей дошкільного  у 2022/2023 навчальному році.

9. Поточні питання