Психологічна підтримка батьків

8 серп. 2022
Спокійні батьки=спокійні діти

Так, ми знаємо, як це звучить, якщо враховувати теперішні умови життя більшості українців.
Але спробуймо зберігати спокій заради психічного здоров'я, якщо не власного, то принаймні наших дітей:
- Продовжуйте оточувати дитину любов’ю і турботою.
- Маленькі діти почуваються захищеними та відчувають батьківську любов через тактильний контакт, коли ви лагідно обіймаєте їх, читайте разом, притискаєте до себе або заколисуєте їх перед сном.
- Збережіть розпорядок дня, наскільки можливо.
- Спостерігайте за станом дитини та реагуйте на її потреби. Задовольняйте їх за можливості — це поверне дитину до відчуття безпеки.
- Дбайте про себе. Ви краще допоможете дитині, якщо будете піклуватись про себе. Дитина бачить, як ви реагуєте на новини та копіює вас. Тому для дитини важливо розуміти, що ви зберігаєте спокій і маєте план дій. Якщо ви занепокоєні або засмучені, знайдіть час для себе, за можливості, поспілкуйтесь з друзями та рідними.