Стартував проєкт "Дітям про Україну"

3 серп. 2022
Для віртуальних подорожей країною

Започаткований у Запоріжжі проєкт «Дітям про Україну» націлений ознайомити дітей з історичними фактами та культурними пам’ятками країни. Малеча може подорожувати віртуальною мапою, щоб ознайомитися з красою, героїчністю та неповторністю нашої славетної держави.

Інтерактивну мапу розміщено на сайті кафедри дошкільної освіти ЗОІППО. Для здійснення мандрівки необхідно натиснути на зображення або перейти за посиланням, збільшити зображення (натиснути клавішу «+») та за допомогою курсору переміщатися по мапі. При натисканні на блакитну мітку на екрані з’являється відео подорожі з коментарями екскурсовода, при натисканні на жовту – презентація для використання на занятті.