Звіт керівника закладу дошкільної освіти від 26.07.2022 року

26 лип. 2022
Про діяльність за підсумками 2021/2022 навчального року перед педагогічним колективом та громадськістю

Під час звітування керівника комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №373 "Паросток"Харківської міської ради" завідувача Ткаченко О.М. про діяльність за підсумками 2021/2022 навчального року перед педагогічним колективом та громадскістю було висвітлено відповіді на питання:

1. Про загальні відомості  закладу дошкільної освіти

2. Про персональний внесок керівника у підвищення рівня організації освітнього процесу в закладі дошкільної освіти.

2.1. Про вжиті завідувачем закладу дошкільної освіти заходи щодо охоплення навчанням дітей 5-річного віку.

2.2. Про створення умов для варіативності дошкільної освіти та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у освітній процес.

3. Про заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази. Залучення додаткових джерел фінансування та їх раціональне використання.

4. Про вжиті керівником заходи щодо забезпечення навчального закладу кваліфікованими  педагогічними  кадрами та доцільність їх розстановки.

5. Про соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я вихованців та педагогічних працівників.

5.1.Про медичне обслуговування вихованців

5.2.Про організацію харчування дітей у закладі дошкільної освіти

6. Про дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм

7. Про надання соціальної підтримки та допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей.

8.Про моральне та матеріальне стимулювання працівників, організацію їх відпочинку та оздоровлення.

9.Про стан дитячого травматизму.

10. Про залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю; співпрацю з громадськими організаціями.

11. Про дисциплінарну практику та аналіз звернень громадян з питань діяльності закладу дошкільної освіти .М