Поради щодо правил безпеки

Просвітницькі відеоролики для здобувачів освіти, присвячені мінній безпеці

Нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни
Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів – нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Учні мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх
види та, як діяти, коли знайшов міну. У цих відео - правила поведінки з вибуховими предметами для дітей.
Під час війни це важливі знання, які можуть вберегти життя та якими варто поділитись. Відеоматеріали є безкоштовними, розміщені на платформі Dovidka.info. Ознайомитись з інформаційними матеріалами та відео можна за посиланнями:

Матеріали з мінної безпеки ( згідно листа Міністерства освіти і науки України від 06.07.2023 №1/9905-23 "Про поширення освітніх матеріалів з мінної безпеки"

Для проведення інформаційно-просвітницької роботи  використовуються:

- методичні рекомендації щодо проведення бесід (у тому числі і у режимі онлайн) з учнями закладів загальної середньої освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами ( лист МОН України від 17.03.2022 за номером  1/3485-22, Додаток 1, Додаток 2);

Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту «Увага всім» та «Повітряна тривога»

Безпека дітей під час війни є важливим питанням для дорослих! Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей.
Бережіть себе і своїх рідних!
Бесіди, поради, рекомендації щодо правил поведінки в умовах воєнного стану
Методичні матеріали щодо запобігання дитячому травматизму

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ З  КУРСУ "НАВЧАННЯ З  ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИМИ ПРЕДМЕТАМИ:
ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ

КОРИСНІ МАТЕРІАЛИ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДОШКІЛЬНИКІВ:

«Мінна безпека не без ПЕКа»(книжка):

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії: