11 груд. 2019

Ігровий міст на тему "Наступність між закладом дошкільної освіти та початковою освітою з питань формування пізнавально-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку "

Для батьків вихованців закладу педагогами було проведено інтерактивний захід
3 груд. 2019

Проведено заходи до Міжнародного дня інвалідів

З дітьми дошкільного віку було проведено освітню роботу за темами: "Ми різні - ми рівні" та "Поділись добротою"
26 лист. 2019

Відбулося засідання педагогічної ради закладу

Тема педагогічної ради: "Про стан роботи в закладі з формування екологічної культури дошкільників"
15 лист. 2019

У закладі пройшов тиждень дорожнього руху!!!!

В рамках тижня були проведені тематичні заняття, ігри та бесіди на тему «Правила для пішоходів», «Учасники дорожнього руху та умови безпеки пішоходів», «Безпека дорожнього руху – це життя!» з використанням відеопрезентацій та навчальних мультфільмів.
8 лист. 2019

Святкування Дня української писемності і мови

Рідна мова – це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною мовою прийнято називати мову нації, мову предків, яка пов’язує дитину з її народом, з попередніми та наступними поколіннями.
30 жовт. 2019

Проведення заходів в рамках ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ

Заклад дошкільної освіти відвідав лейтенат поліції Черкашин Данило Михайлович, з метою проведення заняття на тему "Правила безпечної поведінки на вулиці"
26 жовт. 2019

УВАГА!!!!! Шановні батьки!!!! Годинники переводяться на зимовий час!!!!!!

Цієї неділі, 27 жовтня 2019 року, Україна переходить на "зимовий час". Стрілки слід перевести назад на годину о 4-й ранку – на 3:00.
25 жовт. 2019

Виставка "Незвичайні перетворення"

Дякуємо всім батькам вихованців, хто допоміг своїм дітям взяти участь у виставці поробок із природного матеріалу
19 жовт. 2019

Проведено суботник: прибирання майданчиків від листви та прилеглої території закладу

Дякуємо всім хто взяв участь у суботнику.
17 жовт. 2019

Відбулися спортивні змагання серед дітей старшого дошкільного віку "Перші кроки" (ІІ тур)

Змагалися команди: "Козачата-футболісти" (ЗДО №370), "Козачата" (ЗДО№373), "Горобинка"(ЗДО№264), "Живчики"(ЗДО№374).