13 вер. 2019

Спортивні розваги для дітей старшого дошкільного віку

Спортивні змагання групи №12 "Сонечко"
11 вер. 2019

Спортивні розваги для дітей старшого дошкільного віку

Спортивні змагання групи №6 "Дзвіночок" - старша група
10 вер. 2019

Спортивна розвага для дітей старшого дошкільного віку

Спортивні змагання групи №5 "Зірочка"
2 вер. 2019

Урочиста лінійка до Дня знань!!!

Вітаємо всіх вихованців, їх батьків та педагогів зі святом і початком навчального року! Бажаємо всім натхнення та міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!
30 серп. 2019

Відбулося засідання настановчої педагогічної ради

Затверджено: річний план, робочий план, план свят і розваг, розклади та режими роботи на 2019/2020 навчальний рік.
23 серп. 2019

Віатємо з Днем Державного Прапора України!

В закладі відбудеться урочисте підняття Прапора до Дня Державного Прапора України. З дітьми заплановано також проведення бесід, диадактичних ігор, розгляд ілюстрацій та художньо-продуктивної діяльності за даною тематикою.
9 серп. 2019

Розвага для дітей дошкільного віку "- «Літо на гостинах у малят» (молодший та середній дошкільний вік)

Розвага з метою поширення знань дітей про літні явища природи.
26 лип. 2019

Звіт про організацію життєдіяльності дошкільників за липень 2019 року

Проведено заходи з дітьми: казкотерапія, сміхотерапія, музикотерапія тощо
8 лип. 2019