Історія ЗДО

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок) № 373 «Паросток» Харківської міської ради» знаходиться у мальовничому куточку 522 мікрорайону Салтівського житлового масиву. Засновано заклад дошкільної освіти  3 жовтня 1977 року.

З роками заклад дошкільної освіти  розвивався, перед ним ставились інші - сучасні завдання, які сприяли створенню його певного позитивного іміджу в районі. Зараз він є закладом загального розвитку з україномовним режимом роботи, де функціонує 11 груп, з яких 2 групи раннього віку та 9 груп дошкільного віку:

І молодша група (діти 3 року життя)-2;

ІІ молодша група (діти 4 року життя)-2;

групи середнього дошкільного віку (діти 5 року життя)-3;

групи старшого дошкільного віку (діти 6(7) року життя)-4.

Освітній процес у 2020/2021 навчальному році здійснюють 19 педагогічний працівник та 27 осіб технічного персоналу.

Загальна кількість педагогів – 19.

Структура педагогічного складу:

«спеціаліст вищої категорії» - 4 особи,

«спеціаліст І категорії» - 8 осіб,

«спеціаліст» - 4 особи,

тарифний розряд 11 – 3 особи;

мають педагогічне звання «вихователь-методист» - 4 особи.

Заклад дошкільної освіти сильний своїми традиціями, намагається йти в ногу з сучасністю і щоранку впродовж 43 роки радо відчиняє двері  своїм маленьким  "паросткам".