Наші традиції та досягнення

Досягненнями колективу ЗДО є активна участь у районних, міських та обласних конкурсах, методичних об’єднаннях, семінарах, виставках-ярмарках педагогічних ідей. ЗДО є базовим для проведення педагогічних заходів для слухачів курсів підвищення кваліфікації при ХАНО. Колектив ЗДО неодноразово нагороджувався грамотами Управління освіти Київської районної у місті Харкові ради, Виконавчого комітету Київської районної у місті Харкові ради.

Досягнення дітей упродовж 2019/2020 навчального року:

Діти закладу дошкільної освіти упродовж 2019/2020  навчального року брали участь  у ряді конкурсів та виставок:

• серед дітей старших груп проведено І етап конкурсу «Перші кроки», з переможців було зібрано команду для участі у ІІ етапі конкурсу – змаганні з командами  закладів дошкільної освіти № 370, №374, №264,  команда закладу «Паросток» посіла ІІ місце у ІІ районному етапі;

Діти показали досить високі результати, переможці отримали призи, всі учасники – солодке частування.

• Участь у конкурсі «Листівка захиснику України»
  • Участь у конкурсі «Зимова казка» -  складання новорічних казок.
  • Також колектив дітей та педагогів  брали участь у конкурсі архітектурної виставки «Успіх» від проекту «Сприяння освіті» - нагороджено дипломом
  • Участь в тематичних виставках «Чарівні перетворення» (поробки із природного матеріалу), «Зимова казка» (поробки а новорічну тематику).