Підсумки проведення Тижня безпеки дитини

30 квіт. 2021
У весняний період та День Цивільного захисту

З 26.04.2021 по 30.04.2021 в закладі дошкільної освіти пройшов Тиждень безпеки дитини у весняний період та День Цивільного захисту в закладі дошкільної освіти

На виконання вимог наказу ДСНС України  від 28.01.2021р. №66 «Про затвердження Плану виконання ДСНС України основних заходів у сфері цивільного захисту на 2021р.», плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у Харківській області на 2021 рік, листа Київського районного відділу у м. Харкові  головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області від 13.04.2021 № 270/578 «Про проведення Тижнів знань безпеки життєдіяльності у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Київського району міста Харкова», у зв’язку з проведенням цілеспрямованої профілактичної роботи з підростаючим поколінням та річним планом роботи ЗДО №373 щодо попередження травматизму невиробничого характеру та виховання поважного ставлення до безпеки людини; формування у дітей світоглядних та етичних основ здорового способу життя, гармонізованих з природними, технічними та соціальними чинниками; усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності та з урахуванням всіх протиепідемічних заходів з 26.04.2021 по 30.04.2021  року було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності дитини на День Цивільного захисту.

Під час тематичного тижня, педагогами закладу освіти з вихованцями були проведені різноманітні заходи, а саме:

-          інтегровані тематичні заняття;

-          бесіди;

-          конкурси;

-          розваги;

-          екскурсії;

-          уявна евакуація.

Основною метою та завданням «Тижня безпеки дитини та Дня Цивільного захисту» для працівників ЗДО було - удосконалення теоретичних знань і практичних навичок колективу щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій. Відпрацювання дій, пов’язаних з евакуацією учасників освітнього процесу та персоналу з приміщень ЗДО. Також поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях, пропаганда кращого педагогічного досвіду з проблем виховання та організації заходів із запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Було залучено весь персонал та дітей закладу дошкільної освіти до участі у весняному «Тижні безпеки дитини».