Проведено майстер-клас для педагогів району на тему "Нетрадиційні форми роботи з художньо-продуктивної діяльності з дітьми старшого дошкільного віку. Друкування рифленою тканиною (вафельним полотном)"

11 лют. 2021
Майстер-клас проведено он-лайн на платформі ZOOM вихователем Деревянко Ольгою Петрівною

Захід проведено з метою підвищення рівня професійної компетентності педагогів засобами ознайомлення із досвідом роботи з упровадження нетрадиційних технік малювання під час організації художньо-продуктивної діяльності з дітьми. Під час заходу було проведено практичну частину заняття з художньо-продуктивної діяльності (малювання) в поєднанні із художньою літературою  із впровадженням нетрадиційної технології малювання на тему «Створення ілюстрації до української  народної казки «Зайчикова хатка».

Презентація досвіду