1 вер. 2011
1 вересня 2001 року у дошкільному закладі № 373 "Паросток" в урочистій обстановці з підняттям державного Прапора відбулося святкування дня Знань

1 вересня 2011 року у дошкільному закладі № 373 "Паросток" в урочистій обстановці з підняттям державного Прапора відбулося святкування дня Знань. Почесними гостями дітлахів були представники Укрзалізниці, які взяли активну участь у святкуванні та почастували малят солодощами. (Запрошуємо відвідати нашу фотогалерею). Співробітники дошкільного закладу щиро вітають усіх освітян, дітей та їхніх батьків з чудовим святом Знань. Світлого настрою, творчих успіхів, натхнення!