Проєкт про близькість та відновлення після стресу для дітей та дорослих

Проєкт про близькість та відновлення після стресу для дітей та дорослих

- 12 карток з зображенням обійм для різних дистанцій в контакті з описами дій,

- 12 розгорток для поробок, інструкція;

- пакети стикерів з різними обійманцями для месенджерів(Viber та Телеграм), щоб надсилати обійми на відстані.

Давно відомо, що близькість - зцілює. Саме близькі надійні стосунки допомагають розпочати процес відновлення.

Обійми - найпростіший спосіб тілесно наблизитися до іншого. Усім нам потрібна різна дистанція, яку враховують картки.

Поробки допоможуть задіяти моторику, і повернути відчуття кордонів (при вирізанні та розмальовуванні), одночасно активізувати та синхронізувати різні відділи мозку.

Картки за допомогою гри допомагають фантазувати, обирати наосліп чи пробувати різні варіанти обійм, коли ви оберете доречний час.

А які обійми зараз підходять тобі?